Sıcak yaz günlerine desenli ve rengarenk kıyafetlerle damga vurmak ister misiniz? İşte 2018 tesettür modasında öne çıkan desenler…
2018 yılının sıcak günleri tesettür modasına rengarenk ve desenli kıyafetler katıyor. Dolaplara hareket ve canlılık katan bu desenler, sokak modasına da yön veriyor. Sizler için 2018 yazının tesettür modasında öne çıkan desenleri araştırdık.
DİKİNE ÇİZGİLER
Hem klasik hem de spor kombinlerin kurtarıcı parçası olan çizgili kıyafetler, bu sezon sokak modasının etkisi altına aldı. Özellikle vücudu daha ince gösteren dikine çizgiler, gömlekler, elbiseler, pantolonlar, etekler ve hatta şalları bile ele geçirdi.
PUANTİYE
Retro ve modern giyimi buluşturan puantiye deseni, artık sadece siyah beyaz değil her renkte kullanılıyor. Romantik bir havaya sahip olan puantiye desenli kıyafetler, özellikle akşam davetlerinde sıklıkla karşımıza çıkıyor.
RENGARENK ÇİÇEKLER
Yaz sezonunda kavurucu sıcaklardan esinlenen moda dünyası, çiçek desenli kıyafetlerle tropikal rüzgarlar estiriyor. Tesettürlü kadınların dolabına renk getirecek bu kıyafetlere, her mağazanın vitrininde karşılaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here