Hepiniz mutlaka şu sözü duymuşsunuzdur ”nazar gelmek ”. Peki ama nazara gelmek nasıl olur? Nazarın en kısa ifadesi kötü enerjidir. Nazar değmesi sonucunda bir çoğumuz rahatsızlanırız derdimize çare ararız. Doktorlar bir neden bulamaz. Çünkü nazarın tıbbi olarak bir tedavisi yoktur. Bazı insanların bakışları neticesinde oluşan nazar günümüzde artık bioenerji uzmanları tarafından bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Toplumda şöyle bir söz vardır. Bu insanın nazarı çok değer diye. Bu çok doğru bir tespittir. Çünkü gerçekten de nazar bazı olumsuz bakışlarıyla ortalığa negatif enerji saçan kişiler tarafından yaratılır. Nazar yoluyla hatta bazı maddeler bile kırılabilmektedir. Bu kişinin evinde nazar olduğunun en belirgin özelliğidir.
Bazı çekemeyen insanların sözleri ve bakışları neticesinde yayılan negatif enerjiler nedeniyle böyle olaylar yaşanmaktadır. Bir insanda nazar olduğu o kişinin sık sık esnemesinden ve göz bebeğinin irileşmesinden anlaşılır. Genel olarak nazar kem gözdür. Yeni bir ev yada yeni bir araba aldığınızda veya bunun gibi hayatta başarılı bir adım attığınızda bazı çekemeyen insanların bilinçsizce başlattıkları kötü enerjinin ortaya çıkmasıyla gerçekleşir.
Nazardan korunmak için 3 aşamalı bir çözüm vardır.
Bazıları nazar boncuğu falan bulundururlar ama bunun hiç bir faydası olmaz. Nazardan korunmak için şu adımları izleyin.1. Fatiha Suresi, Ayete’l-Kürsi, Nazar Ayeti, İhlâs, Felak ve Nass Sureleri ile Hz. Cebrail’in Dualarının okunması gerekir.2. Fatiha Suresi, Ayete’l-Kürsi, Nazar Ayeti, İhlâs, Felak ve Nass Sureleri ile Hz. Cebrail’in Duası, Hz. Âişe’nin Duası, Me’sur Dualar ve Tıbb-ı Nebevi’de geçen dualar sırayla okunur.3. Fatiha Suresi, Ayete’l-Kürsi, Nazar Ayeti, İhlâs, Felak ve Nass Sureleri ile Hz. Cebrail’in Duası, Hz. Âişe’nin Duası, Me’sur Dualar, Tıbb-ı Nebevi’de geçen dualar ve Âlimlerin derlediği dualardan bir tanesi okunur.

Allah nazarlardan saklasın…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here