Sağlık, Yaşam, Spor, Diyet, Anne Bebek, Güzellik, Moda Giyim, Astroloji, Evlilik ve Hayata dair her şey...

HAKKIMIZDA

Aktüel haber, teknoloji, eğlence, sağlık, yemek, astroloji, güzellik ve müzik moda sitesidir. Tamamen bu sektörlerden oluşan son dakika haberlerini ve videolarını sunuyoruz.

KÜNYE

yasamtarzimiz.com blog
Site Sahibi (Bireysel)
Hakan Gandar
Umurbey Mah. 4. Efe Sk. No:6 BURSA
Tel: (224) 254 51 72
Faks: (224) 254 51 72

Email: admin@yasamtarzimiz.com


Yazarlar

Hakan Gandar (admin)
Taylan Berk Gandar
Fatih Gandar
Nazlı Çiçek
Ece Yeşil
Tuğçe Kocabaş
Ebru Şanlı
Esengül Tek
Elif Çalışkan
Multimedya Editörü
Nazlı Çiçek
Sosyal Medya
Ece Yeşil

Black Facebook IconBlack Pinterest IconBlack YouTube IconBlack Instagram Icon

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri sitemizin “İletişim” kısmından  ulaşabilirler.

Bu e-posta adresine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

Bu sayfadaki bilgiler 04/05/2007 tarihli ve 5651 sayılı “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun” uyarınca gerekli durumlarda iletişim sağlanabilmesi için eklenmiştir.