IFA 2018 etkinliğine mahdut eyyam kala, markaların acemi kurnaz telefonları hepyek ortaya çıkmaya başladı. IFA kapsamında tanıtımı yapılacak acemi modeller birlikte kenara, etkinliğin elden öncesinde acemi disiplin kurnaz telefonların duyurulduğunu görmeye başladık. Bu duyurulardan bir tanesi de LG yaptı. Firma aşırı çelimsiz birlikte müddet ilkin LG G7 One ve G7 Fit kurnaz telefonlarını tanıttı. Amiral gemisi modelleri derece olmasa da emektar çocuk amiral gemisi serilerine balya modeller adına karşımıza çıkan acemi kurnaz telefonların özelliklerinden lakırtı edelim.

LG G7 ONE AKILLI TELEFONLARI

Cepkolik’in haberine mucibince LG G7 One ve G7 Fit ikilisinin önceki modeli LG G7 One oldu. Mevcut amiral gemisi kurnaz telefon modeli derece aşırı konuşulacak birlikte telefon bulunan G7 One, emektar çocuk amiral gemisi niteliklerini içeriyor. Telefonun dizaynı kısmında nispeten değerli birlikte disiplin görüyoruz.

Ön bölümde pürüzlü görüntülük kullanan model, epey açık birlikte görüntülük sahasına sahip. Bunun haricinde art bölümde ise yegâne art alıcı ve elden altında pus izi sensörlerine arazi verilmiş. Yeni çocuk birlikte dizayn sunan telefonun beceri özelliklerinden lakırtı edelim.

Telefon dediğimiz kabil emektar çocuk amiral gemisi modellerini ayraç ediyor. Snapdragon 835 serisi işlemciler kullanan telefon, çizge ünitesi kısmında ise Adreno 540 serisini kullanıyor. Ram beyin kısmında da gine LPDDR4x teknolojisinde 4 GB RAM beyin görüyoruz.

Telefonun görüntülük bölümüne geçtiğimiz zaman, 6.1 pus birlikte açık oturum görüyoruz. Ekranın çözünürlük kıymeti ise 3120 X 1440 px adına açıklandı. FullVision Super Bright IPS görüntülük 19.5:9 oranına sahip. Bu özelliklere ek adına telefonun 16 MP f/1.6 diyafram açıklığında yegâne art kamerası bulunuyor ve ön bölümde 8 MP mesabesinde birlikte alıcı bulunuyor. IP68 sertifikasına cemaat bulunan telefonun, 3000 mAh mesabesinde pil ile aceleci yükleme desteği sunduğunu ve Android One destekli birlikte telefon bulunduğunu da ekleyelim.

LG G7 FİT AKILLI TELEFONLARI

Bir başka kurnaz telefon modeli ise Fit serisi oldu. Yine emektar disiplin amiral gemisi kurnaz telefonlarında gördüğümüz nitelikleri sunan telefon, dizayn kısmında gine pürüzlü görüntülük tasarımıyla geliyor.

Oldukça açık ekrana cemaat bulunan telefon, kertik sahası haricinde aşırı müeddep çerçevelere arazi veriyor. Telefonun art kısmında ise gine yegâne art kameranın kullanıldığı görülüyor. Oldukça açık yegâne birlikte art alıcı kullandığı tanıdık LG G7 Fit, kameranın elden altında pus izi sensörlerine arazi veriyor.

Teknik özellikler kısmında ise 6.1 inçlik birlikte görüntülük görüyoruz. 3210 X 1440 pilsel çözünürlük kıymeti sunan telefonun görüntülük nitelikleri One modeliyle elden çabucak aynı. İşlemci kısmında ise birlikte fark var.

Snapdragon 821 işlemcilerine cemaat bulunan telefon, gine 4 GB RAM beyin miktarı sunuyor ve gine 16 MP art ve 8 MP mesabesinde ön alıcı sunuyor. Yine 3000 mAh pil desteği ve aceleci yükleme desteği mevcut kurnaz telefonun, IP68 sertifikası kullandığını da ekleyelim.

LG G7 ONE VE G7 FİT FİYATI NASIL?

Henüz dü telefon zarfında eder açıklanmadı. Muhtemelen fiyatın ve depar belgesi tarihinin IFA 2018 etkinliğinde açıklanması bekleniyor.

Kaynak: HABER7.COM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here