Yaz Trendleri – Midi Elbiseler, Etekler,Kombinler…

0
131

Merhaba Arkadaşlar;

Bugün sizlere 2018 Yaz Trendlerini anlatacağım bir post düzenlemek istedim 🙂
Yazın gelişiyle beraber dolaplarımızda elbiseler ve eteklerle dolmaya başladı. Benimde en sevdiğim midi yüksel bel etekler ve elbiseler.. Geçen sene yaz aylarında başlayan eskiye dönüş vintage ve retro elbiseler bu yazda baya moda haline geldi.. Uzun boylu veya biraz daha orta boylu bayanların tercih ettiği elbiselerin altına birde terlikler giyildi mi kombin tamamdır. Yüksek bel eteklerinizi bir parça kısa kollu veya kolsuz tişörtlerinizle ve bluzlarınızla kombinleyip yine altına terliklerinizi geçirip işe, okula, tatile ve istediğiniz her yere gidebilirsiniz. Yine saten tarzı eteklerimizi kınalara düğünlere giyerkende stiletto veya bilekten bağlamalı tek bant ayakkabılarımızla kombinleyebiliriz.
Elbiselerimizle ve eteklerimizle takıcağımız ufak hasır çantalar yine bu yazın favorileri arasına girdi. Çoğu marka bu sene hasır çanta modeli üretti.(Zara – Bershka – Mango – H&M – Koton) Kombinlere en uyan çantalardiyebiliriz.

Veee gelelim takılarımıza 🙂
Bu sene boynumuzu ve bileklerimizi biraz fazla dolduruyoruz. Genelde boynumuza 2 veya 3 kolye kombini yapıyoruz. Saatimizin yanına iki üç tanede bileklik taktık mı bu iş tamamdır.(Deli ayten gibi olmuşsun diyenlere aldırış etmeyin çok güzel duruyorlar)
Birde bu sene madalyon kolyeler, harf kolyeler moda oldu, altın rengi yazın yanmış hafif bronz teninizde ayrı bir güzel duruyor benden söylemesi 🙂

Bir sonraki postta görüşmek üzere kendinize iyi bakın :)Bol kombinli haftalar 🙂

Kombinlerimiz;
Özge Özgenç Butik – Aksesuar İpek Şekerciler


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here