Kirpik lifting nedir, nasıl uygulanır?
Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz kirpik lifting hakkında merak edilenler…Kirpik lifting, kirpiklerin 2 – 3 ay boyunca daha uzun ve hacimli görünmesini sağlayan bir uygulamasıdır. Sadece doğal kirpiklerin köklerine uygulanan keratin bakımı, adını sıkça duyurmuştur. Kesinlikle zararlı bir madde kullanılmaksızın uzmanı tarafından hijyenik ortamlarda yapılmalıdır. Uygulamada kullanılan malzemelerin hepsi göz sağlığı açısından uygun olmalıdır. Uygulama sırasında veya sonrasında kirpiklerde herhangi bir dökülme olmaz. Yaklaşık 45 dakika sürmektedir.
Hangi durumlarda kirpik lifting yaptırmalısınız?
Özellikle seyrek ve hacimsiz görünen kirpiklerin yapısını değiştirmek için bu uygulamayı tercih edebilirsiniz. Günlük hayatınızda makyaj yapmadan sadece dolgun ve hacimli kirpiklerinizle göz kamaştırabilirsiniz.
Kirpik lifting uygulaması nasıl yapılır?
Kirpik lifting uygulaması öncelikle kirpiklerinizin uzunluğuna göre 3’e ayrılan ped yapıştırılarak başlanır. Sonrasında kirpiklerin tek tek ayrılarak cımbızla yapıştırıp kıvrık hale gelmesi sağlanır. Bakım ürünü sürülerek 15 dakika bekledikten sonra keratin işlemi gerçekleşir. 20 dakika daha beklettikten sonra pedler çıkarılıp son bakım ürünü sürülerek işlem tamamlanır. Ve hacimsiz gözüken kirpikleriniz artık daha dolgun olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here